Letní tábory

V roce 2022 LRKT Kalužníček pořádá letní příměstské tábory:

- se zázemím v jurtě v Lomničce 101,
- v malém kolektivu (15 dětí),
- každý den od 8 do 16 hod,
- dle principů LRKT Kalužníček
- atraktivní prostředí: jurta, zahradní kuchyňka, potok, rybník a příroda všude kolem
- cena 1800,- Kč + 300,- Kč za obědy,
- více informací a přihlašování na: koordinatorka@kaluznicek.cz

Turnusy:

  • 11. - 15.7. Lesní vysílání. Vítejte v naši lesní televizi, máme pro vás barvité programy, živá vysílání, hudební klipy a cokoliv dalšího co děti napadne a nudit se určitě nebudete. Tak se posaďte do mechu a přejeme vám příjemnou zábavu. Hlavní vedoucí: Hana Doleželová. Pro děti 7 - 11 let.

  • JIŽ OBSAZEN! 25. - 29.7. Mexiko. Čeká nás výlet do země subtropů a tropů, kde můžeme zahlédnout kolibříka, zhoupnout se na liáně. Nahlédneme do nejslavnějších mayských a aztéckých civilizací. Objevíme nejen pyramidy. Hlavní vedoucí: Zuzana Šmerková Tábor pro děti 5 - 10 let

  • JIŽ OBSAZEN! 15. - 19.8. Robinsoni.  Týden plný dobrodružství na pustém ostrově. Vyzkoušíme si vše, co potřebují trosečníci pro přežití – rozdělat oheň, uvařit si na ohni, ulovit si "oběd", rozpoznat jedlé a nejedlé rostliny, vyrobit si oblečení i papír, na který napíšeme tajnou zprávu a pošleme ji v láhvi po moři, postavit si chýši a možná i vor, také zachráníme kamaráda Pátka ze spárů lidojedů, možná poznáme i jiné domorodé kmeny, zatancujeme si s nimi nebo zahrajeme jejich hry – určitě se za nimi vypravíme na celodenní výpravu do okolních pralesů. V nabídce bude i přespávačka na ostrově. Volně inspirováno knihami Pavla Čecha a Robinsonem Crusoe – četba této knihy se bude prolínat celým týdnem. Hlavní vedoucí: Jitka Čechová. Pro děti 5-9 let.


Dítě je závazně přihlášeno po odeslání přihlášky a uhrazení platby 1800 Kč za tábor + 300 Kč obědy na účet  2901818191/2010.